NAŠE SLUŽBY

Zateplenie obvodového plášťa

Obvodová stena musí chrániť vnútorné priestory budovy proti poveternostným vplyvom, proti nízkej i vysokej teplote, jednoducho proti všetkému, čo by mohlo narúšať vnútornú tepelnú pohodu. Únik tepla obvodovým plášťom tvorí až jednu tretinu celkových tepelných strát budovy. Ak chceme kráčať s dobou a šetriť, nesmieme zateplenie obvodového plášťa vynechať.

Viac informácií

Hydroizolácia strechy

Hydroizolačné systémy z termoplastických fólií z mPVC (mäkčeného polyvinylchloridu) vzhľadom na jednoduchšiu spracovateľnosť a veľmi dobré mechanickofyzikálne vlastnosti predstavujú vhodné riešenie najmä pri rekonštrukciách plochých striech.

Viac informácií


Rekonštrukcia balkónov

Sanácia balkónov je pri súčasnej dobe nevyhnutným trendom pri každej rekonštrukcii bytového domu. Je to doslova nutnosť realizovať tento stavebný úkon a obzvlášť pri visunutých stavebných konštrukciách.

Viac informácií

Plastové okná a dvere

Ku komplexnej obnove bytového domu patrí aj výmena okien. V našej ponuke sa nachádzajú plastové okná vyrábané z kvalitných nemeckých profilov značky KBE. Pri ich výrobe sa používa vysokokvalitný PVC materiál odolný voči poveternostným vplyvom, ktorý je tvarovo a farebne stabilný.

Viac informácií

OTVOTIŤ FORMULÁR

NAPÍŠTE NÁM

OTVOTIŤ FORMULÁR

MÁTE ZÁUJEM O REKONŠTRUKCIU?

Potrebujete poradiť?

Volajte denne od 8:00 do 16:00

Napíšte nám email